Pompy ciepła

Rumia, Reda i Wjherowo.


1/30/2021

Pompy ciepła Rumia, Reda i Wejherowo

Jeśli rozważasz opcje ogrzewania i chłodzenia domu lub obniżenia rachunków za energię, możesz rozważyć zastosowanie systemu pompy ciepła. Pompy ciepła są sprawdzoną i niezawodną technologią, zdolną do zapewnienia całorocznej kontroli komfortu w Twoim domu, dostarczając ciepło zimą, chłodzenie latem, a w niektórych przypadkach podgrzewając ciepłą wodę dla Twojego domu. Zamontowaliśmy bardzo dużo instalacji w Wejherowie, Rumii i Redzie.

Pompy ciepła mogą być doskonałym wyborem w różnych zastosowaniach, zarówno w nowych domach, jak i podczas modernizacji istniejących systemów ogrzewania i chłodzenia. Są również opcją przy wymianie istniejących systemów klimatyzacji, ponieważ przyrostowy koszt przejścia z systemu tylko chłodzącego na pompę ciepła jest często dość niski. Biorąc pod uwagę bogactwo różnych typów systemów i opcji, często trudno jest określić, czy pompa ciepła jest odpowiednią opcją dla Twojego domu.
Każda nasza pompa ciepła, która jest montowana jest wygodna w obsłudze, ponieważ działa w pełni automatycznie a koszty związane z jej użytkowaniem są wyjątkowo niskie. Mając pompę oszczędzamy czas i nie musimy zamawiać paliw stałych takch jak pellet, brykiet itp. a oszczędzając czas oszczędzamy dodatkowe pieniądze. Ceny całych instalacji w ostatnich latach mocno spadły co powoduje, że atrakcyjność znacznie wzrosła. Głównym obszarem sprzedaży w naszej firmie są powietrzne pompy ciepła typu split lub monoblock..

Zdjęcia z realizacji, montażu w Rumii, Redzie, Wejherowie oraz projekty i szkice instalacji

Pompy ciepła Rumia, Reda, Wejherowo
Pompa ciepła Rumia, Reda, Wejherowo
1 2 3 4 5 6