4 marzec 2020

Pompy ciepła
Gdynia

Zamontowana pompa ciepła w nowym domu w Gdyni, gdzie całość była zaplanowana na etapie projektu wraz z kolejnością prac wykonywanych w ogrodzie.

Pompy ciepła Gdynia - montaż.

Wcześniejszy plan na montaż pompy ciepła zdecydowanie zmniejsza późniejsze problemy z przeróbkami, dostosowywaniem czy też nie budzi żadnych wątpliwości jeśli mówimy o ekonomice takich rozwiązań.

W momencie kiedy mamy już zamontowane ogrzewanie podłogowe możemy wstąpić w drugą fazę prac a mianowicie montażu i podłączenia całej instalacji ogrzewającej. Miejsce montażu pompy ciepła należy odpowiednio przystosować tak, aby wszystko było wykonane "zgodnie ze sztuką" w pełni ergonomiczne i spełniające proste zasady dostępu do poszczególnych elementów całego systemu. Warto zaznaczyć, że do tych prac przystępujemy nie szybciej jak będzie gotowa cała instalacja CO i CWU. Cały obwód musi być napełniony, odpowietrzony i gotowy do pracy wraz z pompą ciepła. Gdy już spełnimy wszelkie niezbędne warunki opisane powyżej możemy całość włączyć, wyregulować i odpowiednio ustawić temperaturę.

  • temp
  • koszt
  • montaż
Zdjęcia z budowy oraz pdf powinny się pojawić.

Podsumowując całść to jest to ekonomiczne.